• Praha Palmovka otevřeno Po - Pá od 8 do 18 hod a So od 9 do 13 hod
  • +420 777 091 916
  • obchod@tasha.cz

Novinky

Jak na problematické nehty
17. 11. 2017 0 Komentář

Jak na problematické nehty

Máte mezi svými zákazníky kadeřnice, servírky, ženy z jiných oborů, kde dochází k vysoké zátěži nehtů? Nebo ženy, kterým se nadměrně potí ruce? 

V takovém případě, vám jako jedno z řešení navrhujeme, využití technologie s použitím gelu Star of Problematic, který je především určen na zpevnění přírodních nehtů, na problémové nebo velmi zatěžované nehty, u kterých může při použití běžných gelů nastat problém s přilnutím. Kombinuje všechny potřebné vlastnosti v jednom. Je silný a zároveň pružný. 

S gelem se perfektně pracuje díky jeho hustotě a má krásnou, lehce narůžovělou barvu. Některé zákaznice ho vyhledávají i díky té jeho barvě. Gel je jednofázový. Dá se použít, buď jen na podklad, anebo s ním přímo nehty vymodelovat a jako podkladovou vrstvu dát Ultra bonder. 

Bacha na to, při vyšší vrstvě pálí. To je taková daň za to, že perfektně drží.

Postup při zpevnění nehtů

Na připravený nehet naneseme Ultrabonder. Necháme chvilinku zaschnout a naneseme tenkou vrstvu UV gelu Star of problematic Vytvrdíme v UV lampě 3 minuty. Po té naneseme popř. vymodelujeme druhou vrstvu a opět vytvrdíme 3 minuty v UV lampě. Pokud potahujeme jen přírodní nehty a chceme zachovat přirozený vzhled, setřeme výpotek z gelu a necháme tak jak je. Gel má přirozený lesk. Pro dosažení vyššího lesku je potřeba nanést vrchní gel nebo gel lak.

Prodáváme v balení 10 g, 40 g, 100 g

Zakoupit můžete zde: Star of Problematic