• Praha - Pod Harfou 3, otevřeno Po - Pá od 9 do 17 hod
  • +420 775 091 916
  • obchod@tasha.cz

Produkty TASHA

TASHA nabízí řadu svých vlastních produktů od péče na přírodní nehty až po celkovou modeláž nehtů. V roce 2013 TASHA přechází postupně na nový design a rozšiřuje svou nabídku o další nové produkty např. čističe gelu s vůní jahoda, kiwi a zelené jablko.

Něco z našich řad:

UV gely

Nabízíme širokou řadu modelovacích gelů a barevných gelů. Mezi naše nejpopulárnější UV gely patří UV gel Pink – středně hustý modelovací gel, narůžovělé barvy. Velice dobře se s ním modeluje, má samovyrovnávací efekt a vysoký lesk. UV gel Violet - hustší modelovací UV gel světle fialkové barvy. Má samovyrovnávací efekt, velice vysoký lesk a po zkušenostech našich a našich zákaznic v UV lampě nepálí. Díky jeho fialkové barvě nehty zůstávají stále krásně křišťálové. UV gel Ultra White – křídově bílý UV gel na francouzkou manikúru. Stačí aplikovat v jedné tenké vrstvě.

Pomocné tekutiny

Čističe a odlakovače s příjemnými vůněmi, které provoní váš salon až na několik hodin po jejich aplikaci. Ultra Bonder – tekutina na lepší přilnutí UV gelu. Na povrchu zanechá jemně lepkavý povrch na který UV gel lépe přilne.

Výživy na nehty

Široká nabídka vitamínových laků na nehty, vrchních laků a olejíčků. Olejíčky vyrábíme jak s kapátkem tak se štětečkem, každý si může vybrat díky tomu aplikaci, která mu je bližší. Olejíčky vyrábíme ve vůních meloun, broskev a kokos.

Gel Laky

Na jaře roku 2017 jsme zavedli do prodeje gel laky Black Line TASHA. Pravidelně doplňujeme barvy a rozšiřujeme tak barevnou škálu gel laků. Gel laky Black Line jsou silně pigmentované a díky tomu u většiny barev stačí nanést jednu vrstvu.

Více našich výrobků naleznete v našem eshopu nebo v naší prodejně. Máte-li chuť se zeptat konkrétně na jeden výrobek neváhejte nám napsat na email obchod@tasha.cz