• Praha - Pod Harfou 3, otevřeno Po - Pá od 9 do 17 hod
  • +420 775 091 916
  • obchod@tasha.cz

O nás

Krása je nekonečná. Zvyšuje sebedůvěru a sebevědomí člověka.

Značka TASHA vznikla v roce 2000 s partnerskými firmami TASHA Beauty Academy a Beauty Institute TASHA, a vyškolila velký počet profesionálů v kosmetice, manikúře a nehtovém designu, pedikúře, estetickém zkrášlování vizážistika a permanentní make-up.

Na jedné straně se TASHA věnuje vzdělávání profesionálů, na straně druhé nabízí výrobky a zařízení, které dováží téměř z celého světa.

Jako první na českém a slovenském trhu uvedla TASHA nejnovější produkty a technologie, mimo jiné BioGel Nobility a Perfect Match (LeChat USA), gel laky a modelovací gely (USA, Nizozemsko, Itálie) zdobicí materiály na nehty a trsy na prodlužování řas.

TASHA v současnosti představuje značku, která v Česku a na Slovensku nabízí prodej dovážených kosmetických výrobků a zařízení, které odpovídají moderním světovým trendům v zkrášlování celého těla.

Dovoz, distribuce a prodej kvalitních a efektivních, ale i konkurenceschopných produktů, tvoří základní filozofii firmy TASHA. Spektrum exkluzivně zastupovaných značek rozšiřujeme v návaznosti na nabídku evropských výstav a veletrhů, kde pro vás vyhledáváme nové trendy, produkty a postupy.

TASHA dnes rozvinula do absolutní šířky nové technologie, techniky a produkty pro krásu ve svém depilačním programu. Exkluzivně zastupuje italské producenty BIEMME (ohřívače a přístroje na vosky) a ITALWAX (vosky roll-on, v plechovkách, granule, cukrová pasta, před a po depilační přípravky, stripy, nástroje a náčiní, čističe).

TASHA na podzim startuje školení a kurzy, kde vás naučíme správné postupy různých druhů depilace.

Díky výhradnímu zastoupení izraelské firmy NPM International patří TASHA prvenství v uvedení technologie a metody pro permanentní make-up Hair Follicle Simulation, v imitování vlasových folikulů na hlavách těch pánů, kteří v důsledku alopecie přišli o vlasy. Tato metoda je vhodná také pro ženy, které mají problémy s řídkými vlasy.

Kromě této technologie TASHA v permanentním make-upu zastupuje také švýcarskou firmu Swiss International. Pigmenty Swiss Color jsou na našich trzích známe 3 roky.

Prodejny TASHA můžete nalézt v Praze, Bratislavě a Banské Bystrici. Na našich prodejnách si můžete náš sortiment zboží prohlédnout a vyzkoušet. V prodejnách TASHA vám odborně poradíme s technologickými postupy a doporučíme vám nejvhodnější produkty.

V případě, že nakoupíte v našem e-shopu a zvolíte osobní odběr v některé naší prodejně, garantujeme vám možnost výměny nebo neodebrání zboží.

Sortiment našich výrobků je určený pro velkoobchody, salóny i koncové zákazníky.