• Praha - Pod Harfou 3, otevřeno Po - Pá od 9 do 17 hod
  • +420 775 091 916
  • obchod@tasha.cz

Zastupujeme značky

Tasha na českém a slovenském trhu zastupuje řadu světově známých firem:

BIEMME

Italský výrobce profesionálních depilačních přístrojů určených pro ohřev různých druhů vosků. Široká škála přístrojů obsahuje ohřívače mono, duo, trio, které se používají při rozpouštění vosků v balení roll on. V nabídce výrobce jsou dále ohřívače určené pro vosky v plechovkách nebo na voskové formule granule či tablety. Součástí sortimentu jsou různé špachtle a náčiní potřebné k depilaci. TASHA tuto značku exkluzivně zastupuje v ČR i SR. Depilační přístroje značky BIEMME jsou vysoce kvalitní a funkční. Pro zdokonalování svých výrobků spolupracuje značka BIEMME s předními výrobci depilačních vosků.

Italwax

Italwax představuje profesionální produkci výrobků určených pro bio depilaci vyrobenou podle moderních i klasických italským receptur. Firma disponuje přísně sledovanými soukromými laboratořemi v Miláně. Továrna společnosti je vybavena nejnovějšími zařízeními německé a italské výroby, které jsou šetrné k přírodním a ekologickým surovinám použitým při výrobním procesu. Vosky Italwax Roll on (100 g) se rozlišují podle druhu depilovaných místa (nohy, ruce, záda, bikiny, podpaží, obličej), typu ochlupení (tlustší, tenké, světlé, tmavé chloupky), typu kůže (pokožka reaktivní, senzibilní, atopická, se sklonem k alergiím). Vosky jsou vyráběny také v balení 400 g, 800 g, 1000 g. Hitem značky Italwax je FILM WAX v granulích, který rozpustný při teplotě 38-42 °C. FILM WAX je velmi šetrný k pokožce, proto je vhodný na obličej, pro oblast bikin, podpaží i citlivou pokožku těla. Novinkou značky Italwax je populární Cukrová pasta - 3 druhy. Výrobce kromě vosků nabízí i předdepilační a podepilační přípravky, veškeré potřebné nástroje a náčiní. TASHA bude od podzimu poskytovat školení a kurzy, kde se naučíte správné postupy depilace s různými druhy vosků.

Swiss Color

Perfektně stylově provedený permanentní make-up se snoubí s krásou, která dodá ženám sebevědomí. Švýcarská firma SC-International ® AG klade na tento slogan velký důraz. Proto jsou přístroje a pigmenty nabízené pod značkou SC-International ® AG vyráběné v souladu s nemodernějšími trendy a odpovídají požadavkům a normám EU. TASHA COSMETICS zastupuje tuto značku na českém a slovenském trhu už více než 3 roky. A vděčí jí za získané poznatky z pigmentologie, nauce o barvách a osvojení nových technik, které školí na kurzech obličejové mikropigmentace. Předností firmy SC-International ® je fakt, že pro usnadnění práce mirkopigmentace vyvinula zajímavé přípravky, jako například Gigaplast (léčivá náplast), Transponder (pro změkčení kůže na tetovaném místě), Driver (pro změnu pH pokožky na pH pigmentu) a celou řadu dalších produktů. Mezinárodní výměna zkušeností, flexibilita a otevřený dialog, to jsou důležité zásady společnosti SC-International ® AG.

TASHA

Pod naší privátní značkou přinášíme na český a slovenský trh vysoce kvalitní modelážní gely v provedení UV, LED i CCFL. Nabídka je velmi široká a uspokojí zákaznice se všemi typy nehtů. V sortimentu pod značkou TASHA naleznete ale i mnoho jiných výrobků - oblíbené barevné gely, gel laky nebo speciální tekutiny. Produkty značky TASHA jsou zárukou vysoké kvality za příznivou cenu.