Produkty Tasha

Tasha nabízí řadu svých vlastních produktů od péče na přírodní nehty až po celkovou modeláž nehtů. V roce 2013 Tasha přechází postupně na nový design a rozšiřuje svou nabídku o další nové produkty např. čističe gelu s vůní jahoda, kiwi a zelené jablko.

Novým designem se mění celkový vzhled našich produktů ale kvalita však zůstává stále stejná. 

Něco z našich řad

UV gely – nabízíme širokou řadu modelovacích gelů a barevných gelů. Mezi naše nejpopulárnější UV gely patří UV gel Pink – středně hustý modelovací gel, narůžovělé barvy. Velice dobře se s ním modeluje, má samovyrovnávací efekt a vysoký lesk. UV gel Violet - hustší modelovací UV gel světle fialkové barvy. Má samovyrovnávací efekt, velice vysoký lesk a po zkušenostech našich a našich zákaznic v UV lampě nepálí. Díky jeho fialkové barvě nehty zůstávají stále krásně křišťálové. UV gel Ultra White – křídově bílý UV gel na francouzkou manikúru. Stačí aplikovat v jedné tenké vrstvě.

Pomocné tekutiny - čističe a odlakovače s příjemnými vůněmi, které provoní váš salon až na několik hodin po jejich aplikaci. Ultra Bonder – tekutina na lepší přilnutí UV gelu. Na povrchu zanechá jemně lepkavý povrch na který UV gel lépe přilne.

Výživy na nehty – široká nabídka vitamínových laků na nehty, vrchních laků a olejíčků. Olejíčky vyrábíme jak s kapátkem tak se štětečkem, každý si může vybrat díky tomu aplikaci, která mu je bližší. Olejíčky vyrábíme ve vůních meloun, broskev a kokos.

Laky - novinkou, kterou přinášíme na trh, je lak Sun Block white. Tento lak je vhodný především na přírodní manikúru. Díky své mléčné barvě nehty krásně rozzáří a UV které obsahuje zabraňuje žloutnutí nehtů na sluníčku a v soláriu.

Více našich výrobků naleznete v našem eshopu nebo v naší prodejně. Máte-li chuť se zeptat konkrétně na jeden výrobek neváhejte nám napsat na email info@tasha.cz